Сівалка Fendt MOMENTUM - Agrospace
Сівалка Fendt MOMENTUM
Для замовлення техніки або консультації:

Сівалка точного висіву для великих площ Fendt MOMENTUM точно і рівномірно укладає насіння в грунт завдяки гнучкій рамі і продуманій системі поділу насіння, що дозволяє максимально збільшити потенційну врожайність. Датчики Fendt MOMENTUM записують, оцінюють і візуалізують дані для кожної висіваючою секції в режимі реального часу, так що висів насіння постійно оптимізується.

Сівалка Fendt MOMENTUM
Для замовлення техніки або консультації:
МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Конструкційні особливості

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM за допомогою своїх високотехнологічних висіваючих секцій і гнучкої рами сівалка точного висіву розміщує насінини точно та рівномірно у ґрунті, максимально збільшуючи потенціал урожайності. Датчики на Fendt MOMENTUM фіксують, аналізують та візуалізують дані в режимі реального часу для кожної висіваючої секції, щоб постійно оптимізувати посівний процес

Швидко та точно – насінина за насіниною на ідеальній відстані!
За допомогою вакуумного дозатора vSet Fendt MOMENTUM може висівати різноманітні типи насіння, такі як кукурудза, соняшник та соя на ви-сокій робочій швидкості. Дозування насіння Fendt MOMENTUM здійснюється з точністю до 99,5% і зменшує пропуски або двійники. При цьому робоча швидкість може складати 16км/год і вище.

Бездоганно пристосовується до ґрунтових умов та рельєфу ґрунту
У процесі посіву розташовані в одну лінію тандемні колеса з плаваючою віссю, бездоганно присто-совується до рельєфу. За допомогою позиційних датчиків на рамі та висіваючих секціях, система VCT (Vertical Contouring Toolbar) забезпечує, щоб кожна окрема висіваюча секція була в ідеальному положенні для розміщення насіння. Автоматична система притискного зусилля DeltaForce завжди працює з необхідним зусиллям, таким чином, що насіння розміщується на ідеальній глибині.

 

 

Технічні характеристики

Рама
Кількість секцій 3
Кількість рядків 16
Ємність зернових бункерів (л) 4,500
Ємність бака для рідких добрив (л) 3 785
Транспортна ширина (м) 3,6
   
Обладнання
Дозатори vSet 16
Привід дозаторів vDrive 16
Висіваючі трубки SpeedTube 16
Дозатори рідких добрив vApplyHD 16
Притискні гідравлічні пружини DeltaForce 16
Система автоматичного контролю тиску в шинах +
Система активного копіювання рельєфу секціями рами +