Запчастини - Agrospace
Запчастини

Компанія «Агроспейс» забезпечує постачання оригінальних запасних частин, витратних матеріалів та паливно-мастильних матеріалів по всій території України для сільськогосподарської техніки під брендами Challenger, Farmet, Fendt та Valtra.

Купити запчастини в «Агроспейс» просто та швидко

Понад 20000 найменувань запасних частин постійно знаходиться на наших складах, що дозволяє істотно знизити час простою техніки клієнта у разі її поломки.

Обладнані та сертифіковані склади запасних частин розташовані у містах Дніпро, Мелітополь, Миколаїв, Біла Церква, Умань та у Харківській області (смт Пісочин).

 

 

Ми розуміємо, наскільки дорого обходиться простій техніки під час проведення сезонних робіт, тому доставляємо запчастини у найкоротші терміни. За наявності на складі замовлених запчастин та мастильних матеріалів для сільськогосподарської техніки вищевказаних брендів, доставка їх замовникові здійснюється протягом 24-х годин по всій території України, а у разі відсутності необхідної деталі на нашому складі, замовник отримає її зі складу виробника у термін від 3-х днів.

Завжди у наявності на нашому складі оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки Challenger, Farmet, Fendt, Great Plains та Valtra:

 

 

  • Фільтри;
  • Оливи та мастила;
  • Підшипники та сальники;
  • Ремені та шківи;
  • Запчастини до паливної апаратури;
  • Запчастини для двигуна та ходової частини.

 

Кваліфіковані фахівці відділу запасних частин завжди допоможуть Вам правильно підібрати необхідні оригінальні деталі та компоненти для ремонту Вашої техніки.

 

AGCO Parts – ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛИШЕ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ!

 

 При купівлі запасних частин ми наполегливо рекомендуємо вибирати лише оригінальні запчастини. Адже якість застосовуваних запасних частин та мастильних матеріалів визначає довготривалість й ефективність роботи Вашої техніки. Таким чином Ви продовжуєте термін служби машин та зменшуєте простої у роботі, як у періоди підвищених навантажень, так і у повсякденній експлуатації, а найголовніше, як наслідок знижуєте загальні витрати на утримання та обслуговування парку сільськогосподарської техніки.

 

Особливу Вашу увагу хочемо звернути на спеціально розроблену корпорацією AGCO спільно зі світовим лідером з виробництва мастильних матеріалів концерном SHELL, серію олив під торговою маркою AGCO Parts. Їхня унікальність – у спеціальному підборі складу, адаптованого для роботи техніки, виготовленої корпорацією AGCO, з урахуванням її особливостей та експлуатації.

 

Гарантія на придбані оригінальні запчастини – 1 рік.

 

Дізнатися про наявність необхідних Вам запасних частин та здійснити їх замовлення можна, звернувшись до нашого цілодобового call-центру

за телефоном: (056)372-55-38