Про компанію Агроспейс - Agrospace
Про компанію

Компанія «Агроспейс» заснована у 2012 році й представляє на ринку України широкий асортимент сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих брендів: Fendt та Valtra від світового лідера у галузі проєктування та виробництва – корпорації AGCO. А також ґрунтообробну та посівну техніку європейського та американського виробництва Farmet:

 

 

Одним із ключових напрямків нашої діяльності є надання послуг гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки, продаж оригінальних запасних частин до всієї техніки, що поставляється в Україну корпорацією AGCO.

Ми приділяємо величезну увагу PDI – передпродажній підготовці техніки. Наші фахівці здійснюють діагностику кожної одиниці техніки, що надійшла в Україну від офіційного постачальника, після продажу – забезпечують її введення в експлуатацію на базі агрогосподарства, проводять навчання персоналу підприємства з акцентом на особливості даної техніки та її обслуговування. Завдяки високому рівню PDI техніка від «Агроспейс» працює довше та якісніше!

 

Місія компанії «Агроспейс»

 

Дбаємо про майбутнє, пропонуючи інноваційні рішення для бізнесу сьогодні.
 

Принципи нашої роботи

 

  1. Сервісний супровід техніки протягом всього терміну її служби на високому професійному та технічному рівні.
  2. Проведення діагностики та ремонту техніки будь-якого ступеня складності.
  3. Постачання сільськогосподарської техніки світових лідерів.
  4. Постачання лише оригінальних запасних частин та мастильних матеріалів.
  5. Надання консультаційної та технічної підтримки клієнтам.
  6. Відповідальність та порядність
  7. Надання гарантії на техніку, встановлювані вузли та окремі деталі, а також ремонтні роботи.
  8. Не женемося за миттєвим прибутком, наша мета – довгострокове партнерство.

Дилерські центри компанії знаходяться у містах Дніпро, Миколаїв Херсон та Мелітополь на виставкових майданчиках яких Ви можете ознайомитися з повним асортиментом представленої нами техніки. Сервісні центри сертифіковані та відповідають усім вимогам стандартів корпорації AGCO.

На території дилерських центрів розташовані склади запасних частин та ремонтні бази, на яких проводяться ремонтні роботи сільгосптехніки брендів Fendt, Valtra та Farmet будь-якої складності. У розпорядженні компанії мобільні сервісні екіпажі, що здійснюють ремонт та технічне обслуговування техніки по всій території України. У період проведення сезонних робіт ми на зв'язку цілодобово!

 

МИ БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ ПАРТНЕРІВ!