Колесные трактора FENDT 700 VARIO - Agrospace
FENDT 700 VARIO
Для замовлення техніки або консультації:

Fendt 700 Vario

Просто добре виконувати роботу вже недостатньо. Тільки ідеальна взаємодія між трактором і оператором дозволяє досягти успіху. Щоб зробити вашу працю досконалою, ми об’єднали безліч нетривіальних рішень в Fendt 700 Vario задля досягнення неперевершеної маневреності, точності, надійності, функціональності і комфорту.

 

FENDT 700 VARIO
Для замовлення техніки або консультації:
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
Модель Двигун Кількість циліндрів Объ'єм, см3 Номінальна потужність (кВт/к. с.)  (ECE R24) Трансмісія
720 Deutz 6 6056 147 / 200 Безступенева коробка передач Vario ML 140
722 162 / 220
724 176 / 240
Модель Об'єм двигуна, см3 Номінальна потужність (кВт/к. с.) (ECE R24)
720 6056 147 / 200
722 162 / 220
724 176 / 240

Відеоогляди

Пропонуємо Вам універсальний Fendt 700 Vario
Найуніверсальніший із потужних тракторів (від 145 до 240 к. с.) стане вашим сильним помічником при виконанні будь-яких завдань – від легких операцій на полях, високошвидкісного транспортування вантажів до важких польових робіт
   

Двигун

Перевірений на практиці шестициліндровий двигун Deutz, яким оснащується Fendt 700 Vario, розвиває потужність від 145 до 240 к.с., а максимальна швидкість досягає 50 км/год. Робочий об'єм 6,1 л, 4 клапани на циліндр і використання акумуляторної паливної системи високого тиску забезпечують високий крутний момент двигуна. Компактний і потужний трактор з максимальною ефективністю і вантажопідйомністю. Оптимальна взаємодія двигуна і трансмісії дозволяє досягти високого ККД.

 

 

 

Трансмісія

Коробка передач Fendt Vario - гідрооб'ємно-механічна, з подільником потужності.
При підвищенні швидкості збільшується частка механічної потужності, що передається через планетарну передачу.
Гідростати повертаються на 45 градусів і відрізняються високою максимальною робочою потужністю (550 бар), що гарантує виняткову ефективність

 

 

 

Гідравлічна система

Потужна гідросистема

Чутливий до навантаження насос продуктивністю 193 л/хв, встановлений на Fendt 700 Vario, забезпечує високу потужність гідравлічної системи. Такі насоси в комплектації Profi і ProfiPlus без зусиль справляються з більшістю складних робіт, що вимагають застосування навісних знарядь. Насоси продуктивністю 152 л/хв і 109 л/хв (Power і PowerPlus) демонструють високу ефективність при роботі з будь-яким навісним обладнанням. Різні потужності насосів дозволяють підтримувати низькі оберти двигуна, що ефективно економить паливо навіть при виконанні складних робіт.

Шасі

Всі елементи шасі Fendt 700 Vario ідеально розроблені для виконання складних завдань і швидкого транспортування.

 • Самовирівнююча підвіска переднього моста з ходом 100 мм
 • Пневматична двоконтурна гальмівна система з однією педаллю або з гальмом бортового фрикціона
 • Режим педального управління TMS з регулюванням уповільнення шляхом визначення тягового зусилля
 • Автоматичне блокування керованого моста причепа
 • 100% блокування диференціалів переднього і заднього мостів

 

 

Автоматизація та додаткове обладнання

FendtONE Onboard – це ваше майбутнє.

FendtONE це система керування, яка полегшить вашу роботу в майбутньому:

 • перший цілісний підхід до керування, представлений на ринку
 • забезпечує унікальну взаємодію середовищ в кабіні і поза нею
 • бездротове передавання даних
 • локальне та цілодобове керування даними з різних пристроїв
 • однакова логіка керуванні і в машині, і в офісі
 • оптимізація всього робочого процесу
 • відкрита система, яка у майбутньому гарантуватиме доступ і зв’язок з іншими системами (наприклад, FMIS) через інтерфейси

 

FendtONE в щоденній офісній роботі (offboard).

FendtONE offboard доповнює існуючі додатки в машині практичними допоміжними функціями. Наприклад, Fendt Task Doc, що дозволяє реєструвати агрономічні дані/вихідні показники під час польових робіт (onboard), була розширена можливостями планування та адміністрування робіт у Fendt Task Doc (offboard). Це означає, що ви миттєво можете застосовувати дані трактора та навісного обладнання, вже експортовані та зареєстровані машиною, у своїх звітах. Фермери та підрядники можуть більш ефективно та продуктивно використовувати свій час.

Безпровідна передача даних в режимі реального часу.

З FendtONE ваша машина постійно на зв’язку з вашим ПК або планшетом. Дані вашого комп'ютера передаються з термінала у термінал у режимі реального часу за допомогою мобільного радіозв'язку.

 • Локальний та цілодобовий доступ до даних
 • Неповні та дубльовані записи залишилися в минулому

Комфорт оператора

Кабіна Fendt VisioPlus - простора та комфортна:

Кабіна Fendt VisioPlus дуже простора і комфортна. Це стає зрозуміло вже при підйомі в кабіну – сходинки дуже широкі. Понад шість квадратних метрів скління роблять кабіну не тільки шедевром оглядовості – це також створює прекрасне відчуття простору завдяки об'єму в 2520 л і продуманій ергономіці всіх компонентів. Численні відсіки для зберігання пропонують практичні варіанти розміщення дрібних предметів.

Пневматична підвіска кабіни ефективно зменшує вібрації і підвищує комфорт при русі. Встановлена на чотирьох опорах з функцією самовирівнювання: кабіна спирається на два конічних підшипника попереду і на дві пневмопружини ззаду.

Пневматична підвіска кабіни з механізмом гальмування і компенсатором розгойдування знижує вібрації до мінімуму, забезпечуючи комфорт під час руху. Вона спирається на три точки і оснащена механізмом самовирівнювання. (Доступно у версіях Fendt 700 Vario Profi і ProfiPlus)

Навігація і системи телеметрії

Fendt VarioGuide

Система автоматичного керування VarioGuide гарантує досягнення оптимальних результатів роботи і максимальний комфорт. Ми пропонуємо два різних варіанти систем прийому сигналів – NovAtel® або Trimble®. При використанні приймача NovAtel® сигнали корекції SBAS, TerraStar-L & C та RTK допоможуть вам триматися в колії. Або виберіть приймач Trimble®, щоб використовувати сигнали SBAS, RangePoint™ RTX™, CenterPoint RTX™ і RTK. Якщо через нерівності рельєфу ви втратите сигнал RTK, система VarioGuide продовжить вести трактор протягом 20 хвилин завдяки системам Trimble®-xFill™ або NovAtel® RTK Assist.

Fendt VarioGuide може підтримувати точність руху в двох режимах: з похибкою +/- 20 см (VarioGuide Standard) або +/- 2 см (VarioGuide RТК). Ви можете використовувати приймач і сигнал корекції за своїм вибором.

 

SectionControl

З повністю автоматичною системою управління секціями Fendt SectionControl для ISOBUS-сумісного обладнання ви зможете вносити насіння, добрива або пестициди без перекриття зон. Вона дозволяє уникнути подвійної обробки і забезпечує збереження однакової відстані між рослинами. За допомогою асистента SectionControl ви зможете налаштувати значення корекції для кожного виду вашого навісного обладнання, швидко та без зусиль. Точки увімкнення та вимкнення можна точно налаштувати з самого початку, що автоматично робить внесення більш економним.

Система підказок SectionControl допоможе ввести всі необхідні вихідні дані, щоб налаштувати оптимальні точки включення і відключення.

Тепер при роботі ISOBUS-сумісними розпилювачами, розкидачами добрив або сівалками SectionControl може комутувати до 36 секцій.

VariotronicTI

Система управління на поворотних смугах VariotronicTI дозволяє зберігати схеми роботи на кінцях гону. До 5 тригерів, 13 функцій пам'яті (включаючи автоматичне водіння), а також просте налаштування в нерухомому стані гарантують незмінно високу якість роботи на поворотних смугах. Ви можете запускати послідовність операцій одним натисканням кнопки на джойстику. Виконавши 160 розворотів, ви зробите на 1920 рухів руками менше. Автоматична функція VariotronicTI ще більше спрощує роботу, дозволяючи автоматично та вчасно запускати необхідні послідовності дій. Програмування також може бути виконане при зупиненому тракторі.

Fendt VarioDoc

Документування є найважливішим фактором управління господарством в аграрному бізнесі. За допомогою VarioDoc можна здійснювати запис важливих даних з мінімальними зусиллями, документувати дані в польових записах і оперативно аналізувати їх. Дані передаються по бездротовій мережі від Varioterminal в базу даних поля з використанням ISOBUS-сумісного стандарту TC-BAS. Дані про кількість внесених добрив та насіння, про витрату палива на гектар і т.п. доступні безпосередньо після виконання завдання. Нові завдання можна створювати на комп'ютері, а потім переносити на трактор.

Fendt VarioDoc Pro

VarioDoc Pro також реєструє положення техніки на основі координат GPS та здійснює передачу даних практично в реальному часі. Це дозволяє проводити картографування і автоматичний нерозривний обмін даними поля за допомогою ISOXML-сумісного програмного забезпечення. Дані про витрату посівних матеріалів/добрив передаються відповідно до стандарту TC-Geo і також можуть відображатися на терміналі Varioterminal в процесі роботи.

VariableRateControl (VRC)

Можливість передачі даних з VarioDoc Pro дозволяє реалізувати автоматичне регулювання норм внесення, виходячи із потреб ґрунту або рослин, аби знизити витрату матеріалів. Тепер за підтримки системи документування VarioDoc Pro з’явилося нове рішення для реалізації концепції точного землеробства – функція диференційованих норм внесення (VRC). Індивідуальні норми щодо потрібної кількості насіння, добрив і пестицидів заносяться на карти внесення. Потім, під час роботи, вони викликаються і автоматично виконуються. Велика перевага: Норми внесення можна визначити та запланувати в базі даних поля, а потім задіяти їх під час роботи та реалізувати з максимальною точністю

Технічні характеристики

Двигун 720 722 724
Номінальна потужність (кВт/к. с.) (ECE R24) 147 / 200 162 / 220 176 / 240
Кількість циліндрів/охолодження 6/водяне
Діаметр циліндра/хід поршня, мм 101 / 126
Об'єм, см3 6056
Номінальні оберти двигуна, об/хв 2100
Макс. крутний момент (при 1450 об/хв) 897 988 1058
Запас крутного моменту, % 39 39 38
Місткість паливного баку, л 400
Трансмісія/ВОМ
Тип: Бесступенева коробка передач Vario ML 180
Діапазон швидкостей:
ДіапазонI - поле (передній/задній хід) 0,02 - 28 км/год / 0,02 - 17 км/год
Діапазон II - дорога (передній/задній хід) 0,02 - 50 км/год / 0,02 - 33 км/год
Максимальна швидкість, км/год 50
Задній ВОМ, об/хв 540/540E/1000/1000E
Передній ВОМ, об/хв 1000
Гідравлична система та механізм  навіски
Тиск нагнітаючого насосу (200 бар) (опція), л/хв 109 (152/193)
Управлінняе заднім механізмом навіски EPC
Додаткові клапани, макс. (стандарт)  7 ел. клапанів двосторонньої дії (2 двосторонньої дії)  / важіль з хрестоподібною кулісою
Макс. зусилля підйому, задній механізм навішування на дишлі, даН 10360
Макс. зусилля підйому, передній механізм навішування, даН 4418
Масса навісного обладнання / передній механізм навіски, не більше, кг 3180
Маса та габаритні разміри
Власна маса, кг 7980
Дозволена загальна маса, кг 14000
Макс. вертикальне навантаження на зчіпний пристрій із стандартними шинами на швидкості 50 км/год, кг 2000
Габаритна довжина, мм 5240
Габаритна ширина, мм 2550
Габаритна висота, мм 3050
Колісна база, мм 2783
Шини
Стандартні передні 540/65 R30
Стандартніе задні 650/65 R42