ГРУНТООБРОБНІ АГРЕГАТИ CHALLENGER - ЗА УНІКАЛЬНО НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ

Українські аграрії активно готуються до посівної. Для тих, хто планує поповнити свій парк техніки ефективними грунтообробними і посівними агрегатами, компанія "Агроспейс" пропонує унікальні умови. Тільки у період до 31.04.2018 культиватор і сівалки всесвітньо відомого бренду Challenger можна купити за неймовірно низькими цінами! 

 

Українські аграрії активно готуються до посівної.

Грунтообробна та посівна техніка Challenger не потребує довгих представлень. Це надійні, зносостійкі агрегати, прості в експлуатації та обслуговуванні, що заслужили довіру аграріїв у всьому світі.

 

Таких низьких цін на цю техніку в Україні Ви, мабуть, не знайдете! Поспішайте -  кількість акційної техніки обмежена!

 

Цей агрегат застосовується для передпосівної обробки грунту і уходу за парами в традиційній і мінімальній технологіях. Одна з особливостей цього культиватора - здатність ефективно працювати на полях з великою кількістю пожнивних рештків, і при цьому витримувати високу швидкість, що дозволяє провести польові роботи в стислі терміни і закласти хорошу основу для високих урожаїв.

 

До акційної пропозиції також входять пропашні 16-ти рядні сівалки CHALLENGER (виробництва США):

  • Сівалка 16-ти рядна 8186-14 – 90 000 у.о.*


Сівалки точного висіву Challenger серії 8000 відмінно справляються з посівом кукурудзи, соняшнику, бобових культур, сої і сорго. Ці сівалки - причіпні, що дозволяє їх агрегатувати з менш потужним трактором порівняно із навісною конструкцією (а це економія на парку техніки та паливно-мастильних матеріалах).

Сівалки оснащені міцною рамою (профіль 180х180 мм), що забезпечує їхню довговічну і максимально ефективну роботу в складних умовах, у тому числі по мінімальній і нульовій технологіям, на переущільнених ґрунтах, покритих великою кількістю рослинних залишків.


Головні переваги сівалок CHALLENGER серії 8000:

  • пневматична система позитивного тиску і розподілу залишкового повітря РАМ™ забезпечує високу точність висіву;
  • простота налаштування і обслуговування;
  • завдяки безконтактній системі висіву вище відсоток проростання насіння, а дружні рівномірні сходи - це високий урожай;
  • регулювати глибину і відстань внесення добрив в цих сівалках - дуже просто;
  • спрощена логістика: сівалки оснащені баками для посівного матеріалу великої місткості (105 л).

Підвищіть ефективність свого агробізнесу, поповнивши парк своєї техніки високопродуктивною технікою Challenger. Зараз це дійсно вигідно!

З питань придбання грунтообробних агрегатів CHALLENGER Ви можете звертатися вже сьогодні за телефоном: (067) 524 71 55 або до регіональних менеджерів "Агроспейс"