Каталог

+38 (056) 372-51-24

+38 (056) 372-51-24

Коротка інформація про діяльність компанії

Компанія «Агроспейс» заснована у 2012 році й представляє на ринку України широкий асортимент сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих брендів: Challenger, Fendt та Valtra від світового лідера у галузі проєктування та виробництва сільгосптехніки – корпорації AGCO:

  • колісні та гусеничні трактори
  • зернозбиральні комбайни
  • самохідні обприскувачі
  • посівна техніка
  • грунтообробні знаряддя
  • та інше.

Серйозна техніка для серйозних людей. Challenger – це ідеальне рішення для великих сільськогосподарських підприємств. Високопродуктивні гусеничні й колісні трактори, зернозбиральні комбайни, самохідні косарки, обприскувачі та розкидачі добрив, грунтообробні агрегати й сівалки з високими експлуатаційними характеристиками завоювали відмінну репутацію у провідних аграріїв світу.

www.challenger-ag.com

 

Високотехнологічні трактори й комбайни Fendt поєднують у собі всі найкращі якості німецького машинобудування. Сільськогосподарська техніка провідного виробника Європи ідеально підійде для професійних землевласників та підрядників, які прагнуть підвищити продуктивність своїх господарств.

www.fendt.com

 

Компанія Farmet a.s. - це чеська компанія, що динамічно розвивається та займається розробкою, виробництвом, продажем і обслуговуванням сільськогосподарських техніки для обробітку грунту.

www.farmet.cz

Компанія «Агроспейс» запрошує усіх сільгоспвиробників відвідати дилерські центри у Дніпропетровську, Миколаєві та Мелітополі, ознайомитися з технікою відомих міжнародних брендів: Challenger, Fendt, Farmet, Great Plains та Valtra.

  • м. Дніпро за адресою: вул. Стартова, 32
  • м. Миколаїв за адресою: вул. Троїцька, 240а/5
  • м. Мелітополь за адресою: вул. Ломоносова, 368/1

 

Новини компанії
25-08-2020

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в ДНІ ПОЛЯ-2020 Інституту зернових культур НААН України, який пройде 27.08.2020г в р.Дніпро, вул Старокодацька на базі Дослідницького господарства "Дніпро"

Читати докладніше
07-06-2020

Шановні клієнти!

Вітаємо Вас зі святом Святої Трійці!

Хай зелені свята принесуть в Ваші оселі добробут, добро та любов!

Будьте щастиві та здорові!

З повагою ТОВ ТК "Агроспейс"

Читати докладніше