Придбайте легендарну сільгосптехніку MASSEY FERGUSON

Придбайте легендарну сільгосптехніку MASSEY FERGUSON за неймовірно низькими цінами!

Не упустіть унікальну можливість придбати високоефективну, надійну агротехніку MASSEY FERGUSON за дуже привабливими цінами! Компанія «Агроспейс» оголошує акцію на цілу лінійку техніки легендарного бренду – такі ціни діють лише до 31 серпня!

 

В Україні ще триває посівна кампанія, але не за горами збирання врожаю. До кінця літа ексклюзивний дистриб’ютор AGCO компанія «Агроспейс» пропонує унікально низькі ціни на окремі моделі техніки MASSEY FERGUSON. Уся техніка – з гарантією та забезпечується оперативним сервісним обслуговуванням!

 

До акційної пропозиції входять:

1. Високопродуктивний клавішний комбайн MF 7347S Activa потужністю 306 к.с. Комбайн укомплектовано зерновою жниваркою FF700 шириною захвату 7,0 м, обсяг бункера - 8600 л.

 

клавішний комбайн MASSEY FERGUSON 7347S Activa потужністю 306 к.с. Комбайн укомплектовано зерновою жниваркою FF700 шириною захвату 7,0 м, обсяг бункера - 8600 л.

 

Комбайн відрізняється простим та зрозумілим управлінням, високим рівнем комфортабельності.

 

Ціна на комбайн MF 7347S Activa складає усього 175 000 євро!

 

 

               

 

Ця техніка довела високу ефективність у роботі на українських полях. Польові випробування продемонстрували, що комбайн MF 7347S Activa такий самий продуктивний та більш економічний і легкий в управлінні у порівнянні з більш дорогими аналогами.   


Так, це не розіграш. «Агроспейс» пропонує абсолютно новий комбайн, з гарантією від виробника. Перевірте самі – зараз за такою ціною можна придбати лише техніку, що не один рік пропрацювала на полі.

Докладніше про комбайн MF 7347S Activa  у каталозі   

 

2. Потужний колесний трактор MF 8690 (370 к.с.) з 6-ти циліндровим двигуном  AGCO POWER.  Акційна ціна – всього 165 000 євро!

 

колесний трактор Mассей Фергюшн 8690 (370 к.с.) з 6-ти циліндровим двигуном  AGCO POWER.  Акційна ціна

 

Трактор обладнаний безступінчастою трансмісією Dyna-VT, яка забезпечує максимальну продуктивність, оптимізуючи витрати палива, та знижує навантаження на механізатора. Також трактор оснащено гідравлічною системою з окремою масляною ванною (виключає потрапляння використаного масла у трансмісію) та паливною системою Common Rail, що дозволяє максимально знизити експлуатаційні витрати, при чудових показниках потужності двигуна та крутного моменту.

 

До базової комплектації трактору MF 8690 входить навігаційна система та амортизований передній міст, який дозволяє краще навантажувати передні колеса трактору, підвищити зчеплення з поверхнею, зменшити пробуксовку та зношування шин, знизити витрати палива та підвищити продуктивність. До речі, шини на тракторі теж фірмові – Michelin, модель Axiobib.

 

 

3. Телескопічний навантажувач MF 9407 з висотою підйому до 7 м, вантажопідйомністю 3500 кг – стане незамінним помічником у Вашому господарстві усього за 69 900 євро!

 

Телескопічний навантажувач Массей Фергюсон 9407 з висотою підйому до 7 м, вантажопідйомністю 3500 кг

 

Навантажувач оснащено надійним 4-циліндровим двигуном Perkins (4,4 л) потужністю 100 к.с.

 

Телескопічний навантажувач укомплектовано:

1. ковшем Bobcat на 2500 л вантажопідйомністю (призначений для легких матеріалів, передусім, зерна);

2. палетними вилами 1260 мм;

3. захватом для тюків Bobcat робочою висотою 1,4 м (для збирання тюків сіна або соломи).

 

До базової комплектації телескопічного навантажувача MF 9407 також входить система холодного старту двигуна, кондиціонер, фільтр циклонного очищення, реверс вентилятора обдування двигуна та ін.

 

Докладна інформація про дану модель техніки - http://agrospace.com.ua/massey-ferguson-9000 

 

Поспішайте – кількість техніки MASSEY FERGUSON за акційними цінами обмежена

 

 

 

Компанія «Агроспейс» забезпечує усіх покупців техніки AGCO оригінальними запчастинами, якісним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням. Кваліфіковані фахівці «Агроспейс» проводять безкоштовне навчання механізаторів та здійснюють введення до експлуатації техніки прямо у господарствах клієнтів.

 

Телефонуйте прямо зараз:  +38(067) 524-78-14

 

Ціна залежить від умов придбання техніки!