Агроспейс дарує знижки на запчастини до сільгосптехніки

Компанія «Агроспейс», офіційний дистриб’ютор AGCO, оголошує сезон гарячих літніх знижок! Ціни на запчастини до сільгосптехніки відомих брендів знижені до неймовірних 70%!

 

компанія «Агроспейс» пропонує оригінальні запчастини до сільгосптехніки Massey Ferguson, Fendt, Challenger зі знижками до 70%!

 

Купити запчастини цього літа можна за дуже привабливими цінами. Тільки з 1 травня до 30 листопада 2018 р. компанія «Агроспейс» пропонує оригінальні запчастини до сільгосптехніки Massey Ferguson, Fendt, Challenger зі знижками до 70%!

 

Акційні ціни діють на обмежений асортимент запчастин до тракторів, комбайнів, ґрунтообробної техніки брендів Massey Ferguson, Fendt, Challenger (понад 2000 найменувань).

 

Компанія «Агроспейс» має розвинену мережу складів запчастин у Дніпрі, Миколаєві, Мелітополі, Харкові, Умані, Білій Церкві. На складах постійно присутній широкий асортимент оригінальних запчастин до сільгосптехніки AGCO, мастильних та витратних матеріалів.

 

Поставка запчастин здійснюється швидко у будь-який куточок України, де працюють клієнти «Агроспейс», бо наша турбота – безперебійна робота Вашої техніки!

 

Скористуйтеся можливістю відремонтувати техніку за вигідними цінами!

 

Повний асортимент акційних запчастин та умови придбання уточнюйте у Вашого менеджера «Агроспейс» або за телефоном: (067) 653-55-85(056) 372-55-38