Комбайн Fendt 6335 C з унікальною жниваркою – збирайте врожай швидко та без втрат

Обираючи комбайн, дбайливий господар передусім звертає увагу на швидкість та якість його роботи. Адже у зоні ризикованого землеробства, до якою відноситься більшість регіонів України, дуже важливо встигнути зібрати врожай у стислі терміни, аби отримати достойну якість збіжжя. Велике значення має універсальність комбайну (чи дозволяє він ефективно збирати різні види культур). А ще збиральні машини повинні бути економічними, аби забезпечити достатню рентабельність виробництва. Усім цим вимогам відповідає комбайн Fendt 6335 C від відомого світового виробника інноваційної сільгосптехніки. Поки ще є час до жнив, пропонуємо ознайомитися з головними характеристиками цієї машини – можливо, саме Ви станете господарем високоефективного комбайну Fendt.

 

Комбай Фендт 6335 С

 

Аграрії в усьому світі довіряють тракторам від бренду Fendt, цінуючи їх за інноваційні рішення, високу технологічність, безперечну надійність. Проте Fendt пропонує сільгоспвиробникам не тільки тракторну техніку, а й повну лінію машин та агрегатів для ефективного ведення сільгоспбізнесу. До модельного ряду Fendt входять також комбайни, що виробляються в Італії згідно високих стандартів світового лідеру сільгоспмашинобудування - корпорації AGCO.

 

Унікальна жниварка PowerFlow

 

Збирання врожаю починається зі жниварки. Fendt 6335 C оснащено унікальною інноваційною жниваркою PowerFlow, яка протягом останніх 35 років упевнено доводить свою високу ефективність при збиранні будь-яких культур. Аналогів PowerFlow на світовому ринку наразі немає.

 

У чому особливість цієї легендарної жниварки? Стрічковий транспортер PowerFlow активно подає хлібну масу безпосередньо до шнека (діаметр якого 610 мм), причому маса надходить до нього колосками уперед, таким чином забезпечується найкраща якість обмолочування та надзвичайно висока пропускна здатність. Довгий стіл забезпечує низьку висоту зрізання, а значна відстань між ріжучим апаратом та шнеком спрощує збирання високорослих культур.  При цьому обробка здійснюється максимально щадно, що мінімізує кількість пошкодженого зерна. Ріжучий апарат «Schumacher», який працює зі швидкістю роботи коси до 1254 зрізів на хвилину, забезпечує оптимальний результат.

 

«Ще одна перевага PowerFlow - конструкція жниварки дозволяє здійснювати збирання ріпаку без використання додаткового ріпакового столу – а це суттєва економія для аграріїв. Для збирання ріпаку достатньо встановити спеціальні бічні ножі, які уже ідуть у комплекті до комбайна. Завдяки всім цим перевагам, втрати врожаю за жниваркою  PowerFlow практично дорівнюють «нулю», - розповідає керівник відділу продажу техніки «Агроспейс» Василь Суховєєв

 

Похила камера починається з унікального прийомного бітера, який дозволяє розрівняти хлібну масу по всій ширині камери.

 

комбайн Фендт

 

Обмолот, сепарація, очищення.

 

Молотильний барабан у комбайні Fendt 6335 C має високу інерційну масу – за рахунок 8 додаткових баластних брусків, що встановлені між бічами. Завдяки цьому гарантується плавне та рівномірне обмолочування, а витрати палива та навантаження на двигун – зменшуються.

 

«Унікальна можливість Fendt 6335 C - окреме регулювання «з кабіни» вхідного та вихідного зазору між молотильним барабаном та підбарабанням, що забезпечує широкі можливості налаштування комбайна для різних видів зернових культур та умов збирання врожаю», -  підкреслив Василь Суховєєв.

 

Цікаве технічне рішення розробників комбайну – відстань між прутками підбарабання у задній частині вдвічі більша, ніж у передній. Це забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю обмолочування та високою швидкістю сепарації.

 

Система сепарації, що складається з поперечного ротору та 6-ти клавіш соломотрясів, є високоякісною, надійною та відрізняється довгим терміном служби.

 

Універсальний відцентровий сепаратор MCS Plus (Multi Crop Separator Plus) оснащено підбарабанням (декою) з великою площею сепарації. Максимально повне відділення зерна відбувається ще до того, як хлібна маса досягає соломотрясів.

 

Сепаратор MCS Plus має цікаву особливість – деку можна піднімати над роторним сепаратором у разі необхідності, наприклад, при збиранні культур, що потребують незначної сепарації.

 

Fendt гарантує найвищу якість зібраного зерна – завдяки ефективній системі очищення. У комбайні використовуються решета з великою пропускною здатністю. Спеціальна поверхня решіт дозволяє оптимізувати повітряний потік та значно підвищити ефективність очищення.

 

Для максимальної якості обмолочування передбачено повторну подачу недомолоченої маси на барабан.

 

Зазначимо, що комбайн Fendt 6335 C оснащено великим зерновим бункером (ємність 9000 л), швидкість розвантаження якого одна з найвищих у цьому класі машин – 105 л/хв.

 

Переробка та розподілення соломи

 

Якщо господарство практикує мінімальну технологію або прямий посів, велике значення має якісне подрібнення та рівномірний розподіл по полю рослинних залишків. А для інших підприємств може бути більш актуальним отримання якісної цільної соломи у валках – для тюків, кормів, підстилки або подальшої переробки для отримання енергії. І тут комбайн Fendt 6335 C демонструє свою універсальність: оператор може легко переключати режим подрібнення або валкування соломи. Машину оснащено новим 6-рядним подрібнювачем соломи, що забезпечує оптимальне подрібнення та розподілення рослинних залишків на поверхні ґрунту. 

 

Двигун

 

Оптимальна кінематична схема, яка має менше ремінних та ланцюгових передач, дозволяє використовувати двигун нижчої потужності (у моделі Fendt 6335 C - 360 к.с.) – а це суттєва економія палива під час проведення польових робіт та вища продуктивність комбайну.

 

Двигун обладнано системою PowerBoost, яка дозволяє одночасно здійснювати збирання культур та вивантажувати збіжжя – без втрати комбайном продуктивності.

 

Просте технічне обслуговування

 

Для швидкості та зручності обслуговування точки змащення розміщено компактно та локалізовано чітко з двох боків комбайну, поруч розташовано інформаційні таблиці, які нагадують механізаторам, з яким інтервалом треба здійснювати змащування того чи іншого вузла.

Також оптимально розміщені повітряний фільтр двигуна, паливний бак та заправні горловини різних робочих рідин. Великі бортові щитки спрощують доступ до вузлів комбайну для щоденного обслуговування або швидкої оцінки стану.

Все це робить технічне обслуговування комбайну дуже швидким та легким, що вкрай актуально у гарячу пору збирання, коли кожна хвилина важлива.

легкое обслуживание комбайна Фендт Просте технічне обслуговування комбайна Фендт

 

Безпека та комфорт

При розробці комбайна Fendt 6335 C виробник приділив велику увагу безпеці механізатора – міцні поручні та спеціальні абразивні полоси на поверхні допомагають без ковзання пересуватися вздовж машини, при цьому виключається можливість падіння.

 

Кабіна Skyline дозволяє механізатору працювати у максимально комфортних умовах. Автоматичний клімат-контроль, електрично регульовані дзеркала, зручне сидіння, ідеальний огляд всієї жниварки – це неповний перелік переваг кабіни комбайна. А використання високих технологій (підлокітник Fendt Variotronic, ергономічний джойстик, сенсорний екран Varioterminal, функція постійної швидкості, автоматичні налаштування для збирання різноманітних культур та ін.) дозволить оператору комбайна повністю зосередитись на польових роботах та продемонструвати найвищий результат.

 

Безпека та комфорт комбайна Fendt 6335 C комбайна Fendt 6335 C Кабіна Skyline дозволяє механізатору працювати у максимально комфортних умовах.

 

Підбиваючи підсумки, зазначимо: завдяки унікальній жниварці та ефективному молотильно-сепаруючому пристрою комбайн Fendt 6335 C при потужності 360 к.с. дозволяє здійснювати якісне та швидке обмолочування, при цьому досягається значна економія палива та низькі експлуатаційні витрати.

 

День поля с. Відножене Запорізької обл.

 

День поля у гос-тві «Тарасівська Іскра»


Відгуки про роботу комбайна Fendt 6335 C:


Катерина Луценко, директор ПП «Агрофірма «Злагода», Запорізька область:

 

Коли ми придбали комбайн Fendt 6335 C близько 10 років тому, у нас в господарстві уже був Massey Ferguson, а також білоруські зернозбиральні машини, так що було з чим порівнювати. Можу відзначити, що за економічністю (витрати палива) та технологічністю Fendt для нас став на одному щаблі з Massey Ferguson. Дуже сподобалося, що після виявлення певної проблеми – з масляним радіатором – представники заводу оперативно вирішили усі питання, замінивши проблемний вузол – причому не тільки у нашому комбайні, а у господарів цієї техніки по всій Україні. Комбайн дуже гарний, продуктивний, ми цілком задоволені його роботою. А ще він легкий в управлінні, налаштуваннях, обслуговуванні. Звісно, ефективність техніки дуже залежить від кваліфікації та досвіду механізатора. Велике значення для нас має рівень сервісу – а за цим показником компанії «Агроспейс» немає рівних. У нас на підприємстві працюють комбайн Fendt та трактор Fendt, який ми придбали в «Агроспейс». Сервісна служба надійна, дуже швидко реагує на звернення, що ми дуже цінуємо, особливо під час проведення польових робіт, коли кожна хвилина на вагу золота.

 

 


Владислав Наконечний, директор ФОП Наконечний В.П., Дніпропетровська область

 

Комбайн Фендт

Комбайн Fendt працює в нашому господарстві вже 10 років, ми збираємо цією машиною усі культури – зернові, горох, ріпак (для збирання ріпаку з одного боку комбайна ставимо спеціальні ножі). Що можу сказати про роботу цього комбайна: обмолочування – ідеальне, втрат врожаю – мінімум, чистота зерна – чудова! Задоволений машиною на всі 100%. Ще можу відзначити простоту комбайна Fendt у ремонті – це для нас важливий фактор при виборі техніки.

 

 

 

 


На комбайни Fendt дає гарантія 1 рік від виробника (без обмеження напрацювання).

 

 

«Компанія «Агроспейс» пропонує вигідні умови фінансування покупки комбайнів Fendt. За бажанням, клієнт може обрати зручну для свого підприємства кредитну або лізингову програму», - підкреслив керівник відділу продажу техніки Василь Суховєєв.

 

 

 

 

 

 

З питань придбання комбайнів Fendt звертайтеся: (067) 524 71 55, Василь